Rewitalizacja

Budujemy HVAC & R

Nie tylko nowe budownictwo

Nad wykonawstwem układów HVAC & R spędzamy większość czasu każdego dnia i mimo, że są to coraz bardziej nowoczesne i ambitne rozwiązania szukamy niestandardowych obiektów do ich montażu tak aby nasza praca nie była rutynowa.
Dlatego też szczególnie upodobaliśmy sobie obiekty historyczne, zabytkowe, wiekowe, bardzo często pozostające pod nadzorem Konserwatora Zabytków.

Wspomniane obiekty są nieprzewidywalne, tajemnicze niejednokrotnie z bardzo ciekawą przeszłością co powoduje, że z „dobrą energią” wstajemy do pracy i z przyjemnością podejmujemy się takich zadań. Są to zadania / obiekty trudne, dlatego też niewiele firm podejmuje się ich wykonania przez co mamy coraz to większy udział w takich realizacjach i powoli staje się to naszą specjalizacją.
Rewitalizacje wspomnianych obiektów to bardzo złożony proces budowlany, dlatego też współpracujemy z kilkoma znaczącymi na rynku rewitalizacji firmami budowlanymi z którymi podejmujemy się kompleksowej rewitalizacji obiektów na terenie całego kraju.

Szukasz rzetelnej firmy z doświadczeniem?

Klimatyzacja . Rekuperacja . Instalacje C.O. i wodno-kanalizacyjne
Skontaktuj się nami